wczytywanie strony

Formy wtryskowe z rozdmuchem - produkcja

Najważniejszym z etapów, który obejmują nasze usługi, jest oczywiście produkcja. Proces ten rozpoczyna się natychmiast po zaakceptowaniu przez Klienta projektu. Jako doświadczony i ceniony na rynku producent, wszystkie formy wtryskowe montujemy, a następnie skrupulatnie testujemy. Wytwarzamy formy wtryskowe, używając wyłącznie najwyższej jakości materiałów (zawsze od sprawdzonych dostawców), a także obrabiarek CNC. Dzięki inwestowaniu w nowoczesne technologie możemy przygotować praktycznie każdy rodzaj form wtryskowych, idealnie dopasowując ją do potrzeb Klienta. Dbamy o to, aby oferować formy o długiej żywotności.

Produkcja i wytwarzanie form wtryskowych - wtrysk z rozdmuchem

Ponieważ jesteśmy w pełni samodzielnym producentem m. in. form wtryskowych z rozdmuchem, wszystkie oferowane usługi realizujemy we własnym zakresie, w nowocześnie wyposażonym zakładzie. Z tego powodu formy wtryskowe od ERNA charakteryzują się niezwykłą szczegółowością wykonania, nawet w przypadku realizacji wyjątkowo skomplikowanych projektów.

Dodatkowo w naszym zakładzie realizowana jest także profesjonalna usługa wtrysku. Poprzez wtrysk ciśnieniowy możemy przetwarzać wiele rodzajów materiałów. Zapraszamy już teraz do współpracy z nami. Cechuje nas nie tylko solidność i precyzja działania. Gwarantujemy również konkurencyjne ceny – przekonaj się!