wczytywanie strony

Projektowanie CAD/CAM - formy wtryskowe

Dzięki profesjonalnemu zespołowi wspieramy Klienta na każdym etapie realizacji: od projektu do wdrożenia produktu. Tworząc poszczególne produkty kierujemy się przede wszystkim indywidualnymi potrzebami i założeniami naszych Klientów, równocześnie pilnie śledzimy trendy i najnowsze rozwiązania, które podnoszą jakość gotowego produktu.

Wspieramy, doradzamy i podpowiadamy.

Możemy wedle życzenia Klienta zaprojektować sam element z tworzywa "od zera", zaproponować dobór odpowiedniego tworzywa oraz wykonać formę wtryskową. Projektowanie form wtryskowych we własnym zakresie jest kluczowa – brak pośredników eliminuje błędy.

Projektowanie form wtryskowych CAD/CAM

Podczas projektowania form wtryskowych wykorzystujemy najbardziej zaawansowane programy 3D CAD/CAM  i programy symulacyjne do analizy procesu wtrysku.

Pracujemy również na projektach dostarczonych przez Klientów. W ramach projektu wykonujemy prototyp formy wtryskowej i serię próbną elementów. Ścisła współpraca z Klientem na każdym etapie - od projektowania po produkt finalny - sprawia, że każdy powstały element z tworzywa sztucznego jest dopracowany w każdym aspekcie i spełnia oczekiwania zamawiającego.

Przykładowe realizacje

Brak pozycji w wybranej kategorii.